Spotkanie online z przedsiębiorcami naszego regionu

Spotkanie online z przedsiębiorcami naszego regionu

"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu dotyczącym udziału w strukturach Klastra Energii Energetyczne Powiśle.

Data: 19.09.2022 godzina 10:00.

Szanowni Przedsiębiorcy,

Działając w porozumieniu z Koordynatorem Klastra Energii Energetyczne Powiśle - firmą DOEKO Group Sp. z o.o. zwracamy się z propozycją przyłączenia Państwa przedsiębiorstwa do Klastra Energii.

Uczestnictwo w Klastrze Energii niesie za sobą szereg korzyści ekonomicznych wśród których wyróżniamy m.in.:

• Dedykowane dotacje Klastrom Energii - brak możliwości skorzystania z programów podmiotów nie działających w strukturach Klastra Energii;

• Możliwość skorzystania z systemu opustowego - obniżenie do 25% kosztów opłaty dystrybucyjnej;

• Pomoc Koordynatora Klastra w ocenie potencjału możliwości budowy inwestycji w OZE na potrzeby własne przedsiębiorstwa oraz na potrzeby Klastra Energii możliwość lokalnej dystrybucji energii na preferencyjnych warunkach dla innych Uczestników Klastra;

• Obniżenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej poprzez możliwość realizacji własnych inwestycji w OZE, czy bezpośredni zakup zielonej energii na preferencyjnych warunkach.

Wszystkie niezbędne informacje oraz szczegóły przystąpienia do Klastra zostaną przekazane i omówione przez Koordynatora.

Spotkanie odbędzie się w formule online. Wystarczy kliknąć w link poniżej, żeby dołączyć. W razie pytań bądź trudności prosimy o kontakt z opiekunem klastra.

Link: https://teams.live.com/meet/943795137915

Opiekun klastra: Jędrzej Curyło