XVIII edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Ruszyły zapisy do nowej XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Jest to ogólnopolski i największy w Europie Turniej piłki nożnej dla dziewcząt i chłopców do lat 8, 10 oraz 12. Nagrodą główną jest wyjazd na wyjątkowy mecz piłkarski. Mecze finałowe XVIII edycji zostaną rozegrane na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Zapisy do Turnieju potrwają do 30 września 2017 roku, dlatego gorąco zachęcamy szkoły podstawowe, UKSy, oraz organizacje prowadzące działalność sportowo-edukacyjnądo zgłaszania już teraz swoich drużyn na stronie www.zpodworkanastadion.pl

Już na etapie gminnym i powiatowym dziecko i szkoła otrzymają specjalne dyplomy, a na kolejnych etapach Turnieju na dzieci i trenerów czeka wiele nagród i niespodzianek.

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE