Targi Seniora - Kraków

Ogłoszenia i komunikaty

Targi Seniora - Kraków

 

 

 

 

 

 

 

W dniach 6-7 października w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odbędą się 1. Targi Seniora. Impreza przygotowywana wspólnie przez firmę Targi w Krakowie i Grupę Polska Press będzie pierwszym tak dużym wydarzeniem w południowej Polsce.

W czasach, w których społeczeństwo coraz bardziej się starzeje, seniorzy pozostają aktywni i często chcą zachować swoją młodość na dłużej. W odpowiedzi na ich potrzeby, organizatorzy przygotowują wydarzenie, które ma na celu pokazać, że osoba wchodząca w jesień życia może pozostać energiczna i pełna wigoru.

Na targach swoją ofertę, przeznaczoną dla seniorów, prezentować będą wystawcy z całej Polski. Zakres tematyczny zainteresuje każdego, kto poszukuje produktów i usług skierowanych do starszego pokolenia. Główne kategorie, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, to zdrowie, rekreacja, kulinaria, moda i uroda, kultura i nauka, finanse, hobby oraz nowe technologie.

Część targowa wzbogacona zostanie o interesujący program towarzyszący. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w ciekawych prelekcjach, wykładach i warsztatach. Zaproszeni wykładowcy i prelegenci poruszą szereg ważnych tematów, udzielą rad i odpowiedzą na pytania, nurtujące współczesnych seniorów. Dodatkową atrakcją będą różnorodne występy, w tym prezentacje zespołów i grup artystycznych, których członkami są właśnie seniorzy.

Wstęp na targi jest bezpłatny. Wydarzenie będzie miało charakter międzypokoleniowy – organizatorzy zapraszają do siebie wszystkich chętnych seniorów wraz z rodzinami. Na każdego z odwiedzających czeka mnóstwo fascynujących atrakcji.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://targiseniora.krakow.pl oraz na fanpage’u w serwisie Facebook https://www.facebook.com/TargiSeniorawKrakowie, na którym na bieżąco udostępniane będą aktualności dotyczące targów. Tu też znajdziecie wszelkie nowości dotyczące wystawców i szczegóły programu towarzyszącego.

Wróć