Nabór do projektu Młodzi Proaktywni

Nabór do projektu Młodzi Proaktywni

Na wniosek Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Fundacja PROAKTYWNI wznawia realizację projektu stażowego Młodzi Proaktywni. Na terenie powiatów: tarnowskiego, dąbrowskiego, brzeskiego oraz miasta Tarnowa rusza  nabór do kolejnej edycji projektu Młodzi Proaktywni.

W ramach projektu oferujemy doradztwo zawodowe, przygotowujące do realizacji stażu
i późniejszego podjęcia pracy zawodowej, płatne staże u pracodawców z możliwością zatrudnienia, a także bezpłatne szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe.

Aby zgłosić się do projektu należy wypełnić formularz aplikacyjny znajdujący się na stronie projektu mlodzi.fundacjaproaktywni.pl lub pojawić się w biurze Fundacji PROAKTYWNI, przy Krakowskiej 11 a (budynek Krakus III piętro), codziennie w godzinach 15.30-17.30.
Tel: 579517630; 530593998,