MISTRZOWIE AGRO

MISTRZOWIE AGRO

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, iż pod koniec sierpnia 2019 roku, na stronie Gazety Krakowskiej oraz w serwisie www.gazetakrakowska.pl będącym największym dziennikiem i portalem w regionie, przeprowadzona zostanie akcja redakcyjna połączona z wielkim plebiscytem MISTRZOWIE AGRO.

W ramach tego plebiscytu, Czytelnicy gazety oraz użytkownicy naszych serwisów internetowych www.gazetakrakowska.pl przyznają m.in. tytuł Sołtysa, Rolnika i Gospodyni Roku.

Celem naszych działań jest prezentacja nowoczesnego małopolskiego rolnictwa i promocja produktów rolnych, kultury agrarnej a także nagrodzenie zdecydowanie wyróżniających się osobowości. O tym, jak zmienia się polskie rolnictwo nikogo nie trzeba przekonywać. Gospodarze sięgają po nowe rozwiązania, udoskonalają swoje gospodarstwa i sposób pracy. Nie brakuje przykładów innowacyjnych działań. Nasi rolnicy radzą sobie z kryzysami, wyzwaniami wynikającymi z sytuacji na rynku. Chcemy pokazywać te najlepsze przykłady i dawać kolejnym impuls do przemian.
Jesteśmy przekonani, iż w Państwa Gminie działają prężni rolnicy, Koła Gospodyń Wiejskich, a także zaangażowani sołtysi. Liczymy na to, że wspomogą nas Państwo, udostępniając nam listę sołectw w Państwa Gminie, wraz z nazwiskami Sołtysów oraz ich numerami kontaktowymi i adresami korespondencyjnymi. Będziemy zobowiązani za potwierdzenie aktualnych danych, abyśmy mogli nie tylko zaprosić Sołtysów do uczestnictwa w plebiscycie, a także uzyskać od nich nominacje wzorowych, regionalnych gospodarzy, regionalnych Kół Gospodyń Wiejskich.

Prosimy o przesłanie nam niniejszego wykazu wraz z danymi kontaktowymi mailowo na adres: alicja.ostrowska@polskapress.pl

Nominowani przez Sołtysów kandydaci zostaną zaprezentowani na łamach Gazety Krakowskiej i na portalu www.gazetakrakowska.pl. Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa wsparciu, prezentacja rolników, Kół Gospodyń i gospodarstw agroturystycznych będzie znakomitą wizytówką Państwa Gminy.

Jerzy Sułowski
Redaktor Naczelny
“Gazety Krakowskiej”
“Dziennika Polskiego”