Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich pn. „Bitwa Regionów”

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich pn. „Bitwa Regionów”

Szanowni Państwo!
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, organizuje V edycję konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” dla Kół Gospodyń Wiejskich – drużyny składające się maksymalnie z trzech osób. Patronat nad konkursem objęło Ministerstwo Rolnictwa  i Rozwoju Wsi. Celem przedsięwzięcia jest promowanie regionalnych potraw przygotowanych z polskich produktów.
Konkurs jest przeprowadzany w trzech etapach:

I etap – to weryfikacja zgłoszeń w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa w Oddziale Terenowym w Krakowie,

II etap – przygotowanie potrawy przez zakwalifikowane zespoły podczas trwania XXIV Konkursu Potraw Regionalnych w Czorsztynie 10 sierpnia 2019 r.,

III etap - Finał konkursu. Najlepsze drużyny z całego kraju spotkają się we wrześniu br. podczas Targów „Smaki Regionów” w Poznaniu.

Zgłoszenia do udziału w konkursie należy wysyłać za pomocą formularza umieszczonego na stronie:

www.bitwaregionow.pl

We wniosku należy podać nazwę Koła Gospodyń Wiejskich i dane korespondencyjne, a także listę kulinarnych osiągnięć oraz nazwę potrawy konkursowej z przepisem i opisem. Warunkiem udziału w „Bitwie Regionów” jest zgłoszenie tylko jednego dania. Zamieszczenie zdjęcia potrawy nie jest obowiązkowe.

Regulamin konkursu umieszczony jest na stronie: http://www.kowr.gov.pl/regulamin.pdf

Przed przesłaniem zgłoszenia należy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem oraz warunkami udziału w konkursie.
Na zgłoszenia czekamy do 31 marca 2019 r.

W razie pytań proszę o kontakt:
Krzysztof Lewiński, tel.: 882773798, mail: krzysztof.lewinski@kowr.gov.pl
Joanna Aleksander, tel.: 606838908, mail: joanna.aleksander@kowr.gov.pl