Konkur grantowny - FIO Małopolska Lokalnie - Północ

Konkur grantowny - FIO Małopolska Lokalnie - Północ

Zdobądź 3000 zł na lokalną inicjatywę, lub 5000 zł na rozwój młodej organizacji pozarządowej  w ramach konkursu grantowego FIO Małopolska Lokalnie - Północ.

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz z Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze przygotowała dla mieszkańców i młodych organizacji pozarządowych z terenu północno-zachodniej Małopolski konkursy grantowe na projekty społeczne i projekty rozwojowe.

29 marca o godzinie 15.00 rusza kolejna Kampania Mamy FIO-ła na Małopolskę!

Działacie na terenie Krakowa lub powiatów chrzanowskiego, dąbrowskiego, krakowskiego, miechowskiego, olkuskiego, oświęcimskiego, proszowickiego, wielickiego?

Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować?

A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność?

Odpowiedzią na te potrzeby może stać się innowacyjny konkurs FIO Małopolska Lokalnie - Północ, w którym liczy się przede wszystkim POMYSŁ!

Tylko do 30 kwietnia

Rodzinne gry i zabawy, tematyczne spotkania, zakup sprzętu biurowego, pokazy mody – to tylko kilka spośród zrealizowanych w całej Małopolsce od 2014 roku ponad 800 projektów.

Jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową, grupą nieformalną lub grupą samopomocową, to zapraszamy do udziału w konkursie na projekty społeczne, w którym możecie zdobyć do 3 000 złotych dofinansowania.

Młode organizacje pozarządowe zapraszamy do udziału w konkursie na projekty rozwojowe, w którym możecie otrzymać do 5 000 złotych dofinansowania.

Wystarczy wejść na stronę: www.malopolskalokalnie.pl/polnoc i wypełnić wniosek.

Czym różni się FIO Małopolska Lokalnie – Północ od innych konkursów?

Stawiamy na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy formułę, w której fundusze zdobędą najlepsze pomysły. Będziemy koncentrować się na innowacyjnych projektach na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz na przemyślanych projektach rozwojowych dla organizacji.

Więcej informacji można uzyskać na spotkaniach informacyjnych organizowanych przez Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze, które odbędą się:
26 marca (wtorek), godz. 16.30 - Urząd Miasta i Gminy w Proszowicach, ul. 3 Maja 72
27 marca (środa), godz. 15:00 -  Starostwo Powiatowe, ul. Berka Joselewicza 5, Dąbrowa Tarnowska
28 marca (czwartek), godz. 17:00 - Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie ul. Broniewskiego 10

02 kwietnia (wtorek) godz. 15:00, Urząd Miasta i Gminy Miechów, ul. Henryka Sienkiewicza 25, 32-200 Miechów

Zgłoszenia do 20 marca 2019, pod numerem 572-223-345 oraz mailowo sylwiapalka@poczta.onet.pl

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Gminy Miejskiej Kraków. Partnerami projektu są Gmina Miejska Kraków i Województwo Małopolskie.