Jubileusz 104 urodzin mieszkańca Gminy Olesno

Jubileusz 104 urodzin mieszkańca Gminy Olesno

Najlepsze życzenia dla najstarszego mieszkańca Gminy Olesno Pana Edwarda Marca, który w styczniu obchodził niecodzienny jubileusz 104 urodzin.

Pan Edward Marzec 19 stycznia 2020 roku obchodził Jubileusz swoich Sto Czwartych Urodzin. Z tej okazji Szanownemu Jubilatowi życzenia składali: Wójt Gminy Olesno Witold Morawiec, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Ewa Łoś, radni sołectwa Oleśnica Marta Kądzielawska i Bogdan Wałaszek. Nie zabrakło smacznego tortu oraz toastu za zdrowie Jubilata, dla którego  odśpiewano wspólnie 200 lat.

Dostojny Jubilat w swoim długim życiu wychował dwoje dzieci, doczekał się sześciu wnuków i jedenastu prawnuków. Pan Edward cieszy się dobrą pamięcią, pogodą ducha i ogromnym wsparciem rodziny.

Serdecznie gratulujemy tak pięknego Jubileuszu i życzymy Panu Edwardowi na kolejne lata dużo zdrowia, błogosławieństwa Bożego, pogody ducha i samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych oraz kolejnych wspaniałych jubileuszy.  Niech każda chwila będzie dla Pana źródłem szczęścia i radości.

Rodzinie pięknie dziękujemy za miłe przyjęcie.