Szanowni Państwo,

Wójt Gminy Olesno informuje, że Zarządzeniem Prezesa Rady Ministrów nr 197 z dnia 07.10.2019r. wprowadzony został drugi stopień alarmowy BRAVO-CRP, który obowiązywać będzie od 10.10.2019r. od godz. 00.01 do dnia 14.10.2019r. do godz. 23.59

Wprowadzenie stopni alarmowych oznacza, że administracja publiczna wykonywać będzie szereg zadań na rzecz ochrony ludności, infrastruktury, jak również działania na rzecz bezpieczeństwa urzędów i instytucji.

Mieszkańców prosimy jedynie o zgłaszanie wszelkich niepokojących sygnałów, jakie zaobserwują, np. pozostawione w miejscach publicznych paczek, nietypowe zachowanie osób oraz inne nietypowe zjawiska itp. pod numer alarmowy Komendy Powiatowej Policji lub do Urzędu Gminy w Oleśnie.