Dzień Otwarty w Środowiskowym Domu Samopomocy w Oleśnicy w ramach Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych

Ogłoszenia i komunikaty

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień 18 maja 2017r. w ramach Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych, był Dniem Otwartym w Naszej Placówce. W tym dniu zaszczycili Nas swoją obecnością Uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, klasa III a wraz z Paniami Elżbietą Babiarz-Czocharą i Małgorzatą Kułaga, Uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z Paniami Małgorzatą Kawa, Aleksandrą Mikuła, Katarzyną Grabka, Uczniowie Szkoły Podstawowej w Oleśnie, klasa III b wraz z Paniami Iwoną Chmura i Danutą Zych, Uczniowie Niepublicznej Szkoły Specjalnej Przyspasabiającej do Pracy w Kupieninie wraz z Panią Marzeną Kaczkowską oraz Uczestnicy Domu Senior Wigor z Dąbrowy Tarnowskiej wraz z Panią Kierownik Renatą Bączek.
Swoją obecnością zaszczycili nas także: Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Pan Krzysztof Kaczmarski oraz Prezes Stowarzyszenia "Pomocna Dłoń" w Dąbrowie Tarnowskiej Pani Beata Partyńska.
Po powitaniu wszystkich przybyłych gości, po zapoznaniu z działalnością Naszej Placówki i poszczególnymi pracowniami, zaproszeni goście uczestniczyli w warsztatach polisensorycznych "Tańczące groszki" oraz w warsztatach manualno – manipulacyjnych wyrażających emocje "Konstruktorzy fabryki uczuć".
Wszystkie zajęcia zorganizowane zostały i przeprowadzone przez Terapeutów Naszej Placówki.
Na wszystkich odwiedzających Nasz Dom czekała miła, słodka niespodzianka oraz wypieki z grila.
Bardzo serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie do naszego Domu oraz ciepłe słowa kierowane pod naszym adresem.

Wróć